Kongre & Fuar Organizasyonları

Organizasyon Hizmetlerimiz

Kongre & Fuar Hizmetlerimizin Özellikleri

Service Image

Organizasyon

Etkinlik Planlama ve Yönetimi

Kongre ve fuar organizasyonlarınızın başarılı geçmesi için her adımı planlar ve uygularız. Etkinlik konseptini belirler, programı hazırlar, katılımcıların ihtiyaçlarını analiz eder ve etkinlik alanını düzenleriz.

Tanıtım ve Pazarlama

Tanıtım ve pazarlama hizmetimiz kapsamında, firmanız ile ilgilenen uzman ekibimiz sayesinde markanızın tanıtımını hedefleyerek içerik üretme ve gerekli stratejileri yerine getirmekle uğraşıyor, ürünlerinizi ya da hizmetlerinizi daha büyük kitlelere ulaştırmanızı sağlıyoruz. Hizmetlerimiz arasında yayın aracı kiralama, dizi-film setlerine yayın aracı kiralama ve prodüksiyon hizmetleri de yer almaktadır.

Service Image
Service Image

Incoming

Karşılama ve Havalimanı Transferi

Gelen misafirlerinizi Antalya Havalimanı'nda özel bir karşılama ile karşılarız ve konforlu araçlarla otellere veya belirlenen adreslere güvenli bir şekilde transfer ederiz. Karşılama görevlilerimiz, misafirlerinizin rahat ve sıcak bir karşılamayla şehre adım atmasını sağlar.

Otel ve Toplantı Transferleri

Misafirlerinizin otel ve toplantı mekanları arasında hızlı ve güvenli transferlerini sağlarız. Özellikle iş seyahatleri için etkin ve zamanında transferler düzenleriz. Hijyenik ve konforlu VİP araçlarımız, deneyimli şoförlerimiz ile kaliteli bir seyahati garanti ederiz.

Service Image
Service Image

Fuar Standı Tasarımı ve Uygulaması

Fuar standınızın tasarımını işletmenizin kimliği ve hedefleriyle uyumlu olarak oluştururuz. Hem görsel cazibesi hem de işlevselliği gözeterek standınızın en iyi şekilde hazırlanmasını sağlarız. Tasarımın uygulanmasından kurulumuna kadar tüm aşamaları yönetiriz.

Konaklama ve Lojistik Hizmetleri

Fuarın düzenlendiği şehirde en uygun konaklama seçeneklerini belirler ve rezervasyonlarınızı yaparız. Lojistik süreçlerinizi kolaylaştırmak ve standınızın zamanında ve güvenli bir şekilde kurulmasını sağlamak için gereken tüm önlemleri alırız.

Service Image

Birlikte
müthiş projelere imza atalım

İletişime Geç